Microplane Premium Classic, sitruskuorija
Microplane Premium Classic, sitruskuorija osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 21,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Microplane Premium Classic -raastin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 21,90 € | 28,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Microplane Premium Classic -sitrusraastin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 23,99 € | 28,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Microplane Premium Classic hieno raastinrautaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 24,95 € | 30,85 € | Katso tuotetta ▸ |
21,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,89 €
23,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 30,85 €
24,95 €
Microplane Premium Classic, sitruskuorija
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0098399460208, 5703431469204 |
Valmistaja | Moxa |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,95 €
Keskihinta
23,61 €
Alin hinta
21,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.