Oxo Good Grips Easy-Pour, vihannessilppuri
Oxo Good Grips Easy-Pour, vihannessilppuri osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 36,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OXO Good Grips -vihannessilppuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 36,00 € | 41,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OXO Chopper With Easy-Pour OpeningNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 36,39 € | 43,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OXO - Chopper With Easy-Pour Opening (X-11122600)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 41,95 € | 41,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OXO VihanneshakkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 49,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,90 €
36,00 €
36,39 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,95 €
41,95 €
49,90 €
Oxo Good Grips Easy-Pour, vihannessilppuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
49,90 €
Keskihinta
41,06 €
Alin hinta
36,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.