Rig-Tig by Stelton Box-It, leipälaatikko
Rig-Tig by Stelton Box-It, leipälaatikko osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 64,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
RIG-TIG BOX-IT-leipälaatikko, tummansininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 64,00 € | 64,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RIG-TIG BOX-IT leipälaatikko 22,5x34,5 cm valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 70,00 € | 75,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RIG-TIG BOX-IT leipälaatikko 22,5x34,5 cm mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 77,95 € | 83,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
RIG-TIG BOX-IT leipälaatikko 22,5x34,5 cm Warm greyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 77,95 € | 83,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,00 €
64,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,90 €
70,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 83,85 €
77,95 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 83,85 €
77,95 €
Rig-Tig by Stelton Box-It, leipälaatikko
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5709846014671, 5709846012455, 5709846025073, 5709846023277, 5709846028050, 5709846030664, 5709846030640, 5709846030633, 5709846030626, 5709846030657 |
Hintakehitys
Korkein hinta
77,95 €
Keskihinta
72,48 €
Alin hinta
64,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.