Wilfa Trout -tyhjiöpakkauslaite
Wilfa Trout -tyhjiöpakkauslaite osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 54,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wilfa VS-0812B TyhjiöpakkauslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 54,95 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa VS-0812B Trout -vakuumikoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 69,00 € | 69,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Vs-812b TyhjiöpakkauslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WILFA VS-0812B TROUT TYHJIÖPAKKAUSLAITENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 69,90 € | 74,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wilfa Trout tyhjiöpakkauslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 79,00 € | 83,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Trout VS-0812B -tyhjiöpakkauslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 79,90 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa vs-0812b tyhjiöpakkauslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 kpl varastossa | 90,99 € | 95,98 € | Katso tuotetta ▸ |
54,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,00 €
69,00 €
69,90 €
79,00 €
79,90 €
90,99 €
Wilfa Trout -tyhjiöpakkauslaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7044876039866 |
Valmistaja | Wilfa |
Hintakehitys
Korkein hinta
90,99 €
Keskihinta
73,25 €
Alin hinta
54,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.