Bosch Keo 18 (06008B3001) 18V, akkuoksasaha (ilman akkua ja laturia)
Bosch Keo 18 (06008B3001) 18V, akkuoksasaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 74,73 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch KEO haara saha 0600861A01Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 74,73 € | 84,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch KEONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 92,62 € | 99,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupuukkosaha Bosch Keo; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 96,00 € | 96,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Oksasaha Keo 18 V, akkukäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 97,00 € | 97,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch Keo 18 Solo -akkuoksasaha, ilman akkuaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 46 päivää | 99,99 € | 106,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch - Akku Cordless Garden Saw ( Battery Not Included )Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 109,95 € | 109,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Cordless Pruning Saw Keo, 18V (green/black, without battery and charger)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 111,90 € | 116,80 € | Katso tuotetta ▸ |
74,73 €
92,62 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,00 €
96,00 €
97,00 €
Toimitusaika 46 päivää
Hinta toimituskuluineen 106,99 €
99,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 109,95 €
109,95 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 116,80 €
111,90 €
Bosch Keo 18 (06008B3001) 18V, akkuoksasaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Akun jännite | 18 V |
EAN-koodi | 3165140925914 |
Hintakehitys
Korkein hinta
111,90 €
Keskihinta
97,46 €
Alin hinta
74,73 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.