DeWalt DCMBA572N 54V XR Flexvolt, lehtipuhallin
DeWalt DCMBA572N 54V XR Flexvolt, lehtipuhallin osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 184,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCMBA572N-XJ puhallinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 184,91 € | 194,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCMBA572N-XJ Lehtipuhallin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 206,10 € | 208,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akku lehtipuhallin DeWalt DCMBA572N; 54 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 256,00 € | 256,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt XR DCMBA572N-XJ - lehtipuhallin - sähkökäyttöinen - langatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 276,24 € | 276,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
184,91 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 208,09 €
206,10 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 256,00 €
256,00 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 276,24 €
276,24 €
DeWalt DCMBA572N 54V XR Flexvolt, lehtipuhallin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Akun jännite | 54 V |
Mitat | 3,1 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dewalt.fi/powertools/productdetails/catno/DCMBA572N/ |
EAN-koodi | 5035048714126 |
Hintakehitys
Korkein hinta
276,24 €
Keskihinta
230,81 €
Alin hinta
184,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.