Makita DUB186Z LXT 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
Makita DUB186Z LXT 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 65,06 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DUB186Z puhallinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 65,06 € | 74,96 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUB186Z Lehtipuhallin LXTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 69,77 € | 76,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUB186Z -KäsipuhallinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 78,90 € | 83,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupuhallin Makita DUB186Z; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 108,00 € | 108,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
65,06 €
69,77 €
78,90 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 108,00 €
108,00 €
Makita DUB186Z LXT 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Mitat | |
Pituus | 861 mm |
Leveys | 156 mm |
Korkeus | 210 mm |
Paino | 2,1 kg |
Nopeus | 18 000 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dub186z.html |
EAN-koodi | 0088381897938 |
Hintakehitys
Korkein hinta
108,00 €
Keskihinta
80,43 €
Alin hinta
65,06 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.