Ryobi ONE+ R18AC-0 (5133004540) 18V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
Ryobi ONE+ R18AC-0 (5133004540) 18V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 204,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkukompressori Ryobi R18AC-0 ONE+; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 204,00 € | 204,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi One+ R18AC-0 18V akkukompressori runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
229,00 € | 233,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kompressori R18AC-0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 239,00 € | 239,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi R18AC-O Akkukäyttöinen kompressori, 8,3 baariaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 239,00 € | 239,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 204,00 €
204,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 233,90 €
229,00 €
239,00 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 239,00 €
239,00 €
Ryobi ONE+ R18AC-0 (5133004540) 18V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ryobi |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 6,8 |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.ryobitools.eu/sahkotyokalut/ilmapumput,-vesipumput-ja-kompressorit/ilmapumput-ja-kompressorit/r18ac/r18ac-0/ |
Maksimi paine | 120 bar |
EAN-koodi | 4892210179685, 4892210183989 |
Hintakehitys
Korkein hinta
239,00 €
Keskihinta
227,75 €
Alin hinta
204,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.