Bosch MFW68660, lihamylly
Bosch MFW68660, lihamylly osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Ekodinkoneet.fi hintaan 219,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch MFW68660Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 219,00 € | 222,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch ProPower MFW68660 - kødhakkemaskNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 237,90 € | 242,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch ProPower MFW68660 lihamylly (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 239,00 € | 243,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch MFW68660 -lihamyllyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 239,00 € | 243,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch MFW68660 lihamyllyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 249,00 € | 249,00 € | Katso tuotetta ▸ |
219,00 €
237,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 243,90 €
239,00 €
249,00 €
Bosch MFW68660, lihamylly
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 800 W |
Valmistaja | Bosch |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 4242002772332 |
Hintakehitys
Korkein hinta
249,00 €
Keskihinta
236,78 €
Alin hinta
219,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.