Philips Essential Airfryer XL HD9270/96, kiertoilmakypsennin
Philips Essential Airfryer XL HD9270/96, kiertoilmakypsennin osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 153,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Essential HD9270 Airfryer XL -Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 153,90 € | 158,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Essential HD9270/96 Airfryer XLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 165,12 € | 165,12 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips - HD9270/96 6.2L AirFryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 185,00 € | 185,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips HD9270/96 Airfryer spectre XL w/doubleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 185,00 € | 185,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips 3000 series XL HD9270/96 -airfryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
198,95 € | 198,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 3000 series XL HD9270/96 -airfryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 199,00 € | 203,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airfryer Essential XL HD9270Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
229,00 € | 234,20 € | Katso tuotetta ▸ |
153,90 €
165,12 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 185,00 €
185,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 185,00 €
185,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 198,95 €
198,95 €
199,00 €
229,00 €
Philips Essential Airfryer XL HD9270/96, kiertoilmakypsennin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8710103975557, 8710103972143 |
Valmistaja | Philips |
Valmistajan tuotesivu | https://www.philips.fi/c-p/HD9270_96/essential-airfryer-xl |
Ominaisuudet | |
Teho | 2 000 W |
Grillitoiminto | On |
Kiertoilma | On |
Tilavuus | 6,2 l |
Johto | 80 cm |
Lämpötilansäätö | On |
Merkkivalo | On |
Mitat | |
Leveys | 40 cm |
Korkeus | 31 cm |
Syvyys | 32 cm |
Paino | 5,5 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,00 €
Keskihinta
188,00 €
Alin hinta
153,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.