Russell Hobbs 27020-56, riisinkeitin
Russell Hobbs 27020-56, riisinkeitin osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 25,49 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Russell Hobbs pieni riisinreitin 27020-56Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 25,49 € | 32,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs - Rice Cooker 0,4 literNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 29,00 € | 32,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs 27020 riisikeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
34,90 € | 39,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Russell Hobbs riisinkeitin 0.7 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 34,95 € | 39,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Russell Hobbs riisinkeitin, 0.7 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 34,99 € | 39,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Riisinkeitin Small Rice Cooker 27020-56Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
47,90 € | 53,10 € | Katso tuotetta ▸ |
25,49 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,95 €
29,00 €
34,90 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 39,45 €
34,95 €
34,99 €
47,90 €
Russell Hobbs 27020-56, riisinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5038061106893 |
Valmistaja | Russell Hobbs |
Non-stick pinnoite | On |
Ominaisuudet | |
Teho | 500 W |
Tilavuus | 0,7 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
47,90 €
Keskihinta
34,54 €
Alin hinta
25,49 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.