Meta Quest 3 128GB, VR-lasit
Meta Quest 3 128GB, VR-lasit osastosta Muut puhelintarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 589 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Meta Quest 3 kannettavat VR-lasit (128 GB)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 589 € | 594 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oculus - Meta Quest 3 128GB VR headset /PCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 675 € | 675 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Meta Quest 3 - 128GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 677 € | 677 € | Katso tuotetta ▸ |
589 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 675 €
675 €
677 €
Meta Quest 3 128GB, VR-lasit
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0815820024064 |
Hintakehitys
Korkein hinta
677 €
Keskihinta
647 €
Alin hinta
589 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.