Bosch GHG 23-66 Professional (06012A6300) 2300W, kuumailmapuhallin ja suutinsarja
Bosch GHG 23-66 Professional (06012A6300) 2300W, kuumailmapuhallin ja suutinsarja osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 134,42 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GHG 23-66 kuumailmapuhallin 06012A6300Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 134,42 € | 144,32 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kuumailmapuhallin Bosch GHG 23-66 + tarvikkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 175,00 € | 175,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GHG 23-66 Kuumailmapuhallin 2300 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 175,70 € | 177,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Sininen bosch 2300w heat gun ghg 23-66 caseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 209,40 € | 209,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,32 €
134,42 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 175,00 €
175,00 €
175,70 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,40 €
209,40 €
Bosch GHG 23-66 Professional (06012A6300) 2300W, kuumailmapuhallin ja suutinsarja
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Paino | 0,67 kg |
Pituus | 245 mm |
Korkeus | 201 mm |
Syvyys | 86 mm |
Teho | 2 300 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/ghg-23-66-06012A6300 |
EAN-koodi | 3165140889483, 3165140889490 |
Valmistaja | Bosch |
Hintakehitys
Korkein hinta
209,40 €
Keskihinta
173,63 €
Alin hinta
134,42 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.