Bosch GHO 40-82 C Professional (060159A760) 850W, sähköhöylä
Bosch GHO 40-82 C Professional (060159A760) 850W, sähköhöylä osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 271,28 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GHO 40-82 C L-Boxx Höylä 060159A76ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 271,28 € | 281,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GHO 40-82 C Höylä 850 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 348,70 € | 350,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Hobel GHO 40-82 CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 362,64 € | 362,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GHO 40-82 CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 411,32 € | 411,32 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Planer GHO 40-82 C blueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 399,90 € | 404,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Höylä Bosch GHO 40-82 C ProfessionalNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 421,00 € | 421,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 281,18 €
271,28 €
348,70 €
362,64 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 411,32 €
411,32 €
399,90 €
421,00 €
Bosch GHO 40-82 C Professional (060159A760) 850W, sähköhöylä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Teho | 850 W |
Mitat | |
Paino | 3,2 kg |
Pituus | 296 mm |
Korkeus | 173 mm |
Syvyys | 169 mm |
EAN-koodi | 3165140305617, 3165140305600, 3165140619363 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gho-40-82-c-060159A760 |
Nopeus | 14 000 rpm |
Hintakehitys
Korkein hinta
421,00 €
Keskihinta
369,14 €
Alin hinta
271,28 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.