Makita CP100DZ CXT 10,8V, yleisleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Makita CP100DZ CXT 10,8V, yleisleikkuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 40,75 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita CP100DZ YleissaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 40,75 € | 50,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita CP100DZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 57,96 € | 64,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkuyleisleikkuri Makita CP100DZ; 12 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 61,00 € | 68,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita CXT CP100DZ 12V Max yleisleikkuri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,00 € | 73,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita CP100DZ Yleissakset ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 73,80 € | 75,79 € | Katso tuotetta ▸ |
40,75 €
57,96 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,90 €
61,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 73,90 €
69,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,79 €
73,80 €
Makita CP100DZ CXT 10,8V, yleisleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaTuote-ehdotus | https://fi.makitamedia.com/images/3_Makita/301_machines/3011_a/30118_PNG_web/CP100DZ.png |
Mitat | |
Pituus | 272 mm |
Korkeus | 120 mm |
Syvyys | 66 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/cp100dz.html |
Nopeus | 300 rpm |
Hintakehitys
Korkein hinta
73,80 €
Keskihinta
60,50 €
Alin hinta
40,75 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.