Makita DCG180ZB LXT 18V 600ml, massapuristin (ilman akkua ja laturia)
Makita DCG180ZB LXT 18V 600ml, massapuristin (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 249,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita LXT DCG180ZB 18V massapuristin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
249,00 € | 253,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Saumapistooli Makita DCG180ZB; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 255,00 € | 255,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DCG180ZB Massapuristin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 255,70 € | 257,69 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 253,80 €
249,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 255,00 €
255,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 257,69 €
255,70 €
Makita DCG180ZB LXT 18V 600ml, massapuristin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381658652 |
Valmistaja | Makita |
Mitat | |
Paino | 3 kg |
Pituus | 538 mm |
Korkeus | 281 mm |
Syvyys | 108 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dcg180zb.html |
Akun jännite | 18 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
255,70 €
Keskihinta
253,23 €
Alin hinta
249,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.