Makita DCL184Z LXT 18V, johdoton pölynimuri (ilman akkua ja laturia)
Makita DCL184Z LXT 18V, johdoton pölynimuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 121,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkupölynimuri Makita DCL184Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 121,78 € | 121,78 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Rikkaimuri DCL184Z - pölynimuri - langaton - käsikäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 124,93 € | 124,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DCL184Z 18V autoimuri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,00 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DCL184Z Pölynimuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 144,80 € | 146,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 121,78 €
121,78 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,93 €
124,93 €
129,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 146,79 €
144,80 €
Makita DCL184Z LXT 18V, johdoton pölynimuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Paino | 2,2 kg |
Pituus | 365 mm |
Korkeus | 302 mm |
Syvyys | 138 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dcl184z.html |
Akun jännite | 18 V |
EAN-koodi | 0088381725910, 0000001120639 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
144,80 €
Keskihinta
130,13 €
Alin hinta
121,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.