Makita DFS452ZJX3 LXT 18V, nauharuuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DFS452ZJX3 LXT 18V, nauharuuvinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 339,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita LXT DFS452ZJX3 18V nauharuuvinväännin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
339,00 € | 343,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruuvinväännin Makita DFS452ZJX3; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 345,00 € | 345,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DFS452ZJX3 Automaattiruuvain ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 406,60 € | 408,59 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 343,90 €
339,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 345,00 €
345,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 408,59 €
406,60 €
Makita DFS452ZJX3 LXT 18V, nauharuuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Paino | 2,4 kg |
Pituus | 366 mm |
Korkeus | 259 mm |
Syvyys | 79 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dfs452zjx3.html |
Nopeus | 4 000 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 0088381869737 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
406,60 €
Keskihinta
363,53 €
Alin hinta
339,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.