Makita DKP180Z LXT 18V, akkuhöylä (ilman akkua ja laturia)
Makita DKP180Z LXT 18V, akkuhöylä (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 128,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DKP180Z höylä + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 128,57 € | 138,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkuhöylä Makita DKP180Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 170,30 € | 170,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DKP180ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 179,61 € | 179,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DKP180Z 18V akkuhöylä runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DKP180Z -akkuhöyläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 192,90 € | 197,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DKP180Z Höylä ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 223,00 € | 224,99 € | Katso tuotetta ▸ |
128,57 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 170,30 €
170,30 €
179,61 €
189,00 €
192,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 224,99 €
223,00 €
Makita DKP180Z LXT 18V, akkuhöylä (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381662635 |
Valmistaja | Makita |
Akun jännite | 18 V |
Äänenvoimakkuus | 95 db |
Nopeus | 14 000 rpm |
Mitat | |
Paino | 3,5 kg |
Pituus | 333 mm |
Korkeus | 160 mm |
Syvyys | 157 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dkp180z.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
223,00 €
Keskihinta
180,56 €
Alin hinta
128,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.