Makita VC2012L, märkä/kuivaimuri
Makita VC2012L, märkä/kuivaimuri osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 184,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita VC2012L Märkä- / kuivaimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 184,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Pölynimuri VC2012L Class LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 250,62 € | 250,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimuri Makita VC2012LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 260,00 € | 260,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita VC2012L Märkä- ja kuivaimuri 1000 W, L-luokkaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 267,70 € | 269,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita VC2012L teollisuusimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
289,00 € | 293,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,90 €
184,00 €
250,62 €
260,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 269,69 €
267,70 €
289,00 €
Makita VC2012L, märkä/kuivaimuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381684767 |
Valmistaja | Makita |
Mitat | 8,5 |
Teho | 1 000 W |
Valmistajan tuotesivu | http://makita.fi/tool/0000000/VC2012L.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
289,00 €
Keskihinta
250,26 €
Alin hinta
184,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.