Milwaukee M12 BST-0 (4933459634) 12V, sinkiläpistooli (ilman akkua ja laturia)
Milwaukee M12 BST-0 (4933459634) 12V, sinkiläpistooli (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 229,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Milwaukee M12 BST-0 AkkutakonaulainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 229,10 € | 229,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Milwaukee M12 BST-0 Niittipistooli ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 229,10 € | 231,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sinkiläpistooli Milwaukee M12 BST-0; 12 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 295,00 € | 295,00 € | Katso tuotetta ▸ |
229,10 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 231,09 €
229,10 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 295,00 €
295,00 €
Milwaukee M12 BST-0 (4933459634) 12V, sinkiläpistooli (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Milwaukee |
Akun jännite | 12 V |
EAN-koodi | 4058546028060 |
Hintakehitys
Korkein hinta
295,00 €
Keskihinta
251,07 €
Alin hinta
229,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.