Makita DSC163ZK LXT 18V, harjateräsleikkuri (ilman akkua ja laturia) + Makpac
Makita DSC163ZK LXT 18V, harjateräsleikkuri (ilman akkua ja laturia) + Makpac osastosta Muut työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 1 501 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DSC163ZK harjateräsleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 1 501 € | 1 511 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkukäyttöinen harjateräsleikkuri Makita DSC163ZK; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 1 798 € | 1 798 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MAKITA LXT DSC163ZK 18V harjateräsleikkuri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
2 090 € | 2 095 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DSC163ZK Raudoitusleikkuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 2 305 € | 2 307 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 511 €
1 501 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 1 798 €
1 798 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 2 095 €
2 090 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 307 €
2 305 €
Makita DSC163ZK LXT 18V, harjateräsleikkuri (ilman akkua ja laturia) + Makpac
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Mitat | |
Pituus | 360 mm |
Leveys | 108 mm |
Korkeus | 276 mm |
Paino | 6,9 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dsc163zk.html |
EAN-koodi | 0088381875691 |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 305 €
Keskihinta
1 924 €
Alin hinta
1 501 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.