Metabo ASA 25/30 L PC/INOX; 5 kpl.
Metabo ASA 25/30 L PC/INOX; 5 kpl. osastosta Muut työkalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 30,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tekstiiliset pölypussit imurille Metabo ASA 25/30 L PC/INOX; 5 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 30,00 € | 37,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimurin muoviset pölypussit Metabo ASA 25/30 L PC/INOX; 5 kpl.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 55,00 € | 62,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo 630296000 Suodatinpussi 5 kpl:n pakkausNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 47,60 € | 49,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo 630298000 Pölypussi 5 kpl pakkaus, PENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 58,20 € | 60,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 37,90 €
30,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 62,90 €
55,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,59 €
47,60 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 60,19 €
58,20 €
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Metabo |
Hintakehitys
Korkein hinta
58,20 €
Keskihinta
47,70 €
Alin hinta
30,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.