Gymstick Lifting Straps, vetoremmit
Gymstick vetoremmit helpottavat suurempien painojen nostamista lukitsemalla otteen tankoon. Kun kaikki paino ei lepää otteesi varassa voit harjoitella suurempien painojen lisäksi myös pidempään. Vetoremmit soveltuvat painojen nostamiseen ja vetämiseen. Materiaali:puuvilla Remmin koko: 3,7cm x 49cm Pakkauksen koko: 8cm x 21,5cm x 3 cm
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gymstick Vetoremmit Pehmusteella, Nostoavut & VetoremmitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 7,01 € | 16,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick pehmustetut vetoremmitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
7,90 € | 12,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
GYMSTICK Lifting Straps vetoremmitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 7,95 € | 12,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Lifting Straps with PaddingNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 9,05 € | 16,04 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Pehmustetut vetoremmit, GymstickNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 9,90 € | 15,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Lifting Straps -pehmustetut vetoremmitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 9,99 € | 14,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Lifting Straps -pehmustetut vetoremmitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 9,99 € | 14,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Gymstick Lifting Straps, vetoremmit
Ilmoita virheellisestä tiedostaGymstick vetoremmit helpottavat suurempien painojen nostamista lukitsemalla otteen tankoon. Kun kaikki paino ei lepää otteesi varassa voit harjoitella suurempien painojen lisäksi myös pidempään. Vetoremmit soveltuvat painojen nostamiseen ja vetämiseen. Materiaali:puuvilla Remmin koko: 3,7cm x 49cm Pakkauksen koko: 8cm x 21,5cm x 3 cm
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.