Smartshake Slim, shaker 500 ml
SmartShake Slim – Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Kauniit värivaihtoehdot!, Star Nutrition Hers SmartShake Slim – Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Limited edition: Star Nutrition Hers!, SmartShake Slim – Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Limited edition: Team Adela Garcia!, SmartShake Slim Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Kauniit värivaihtoehdot!, SmartShake Signature Supersuosittu SmartShake nyt upeassa Limited Editionissa! Valitse tiimisi: Team Phil Heath, Jay Cutler, Ronnie Coleman tai Adele Garcia!, Star Nutrition Hers SmartShake Slim Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Limited edition: Star Nutrition Hers!, Smart Shake Slim – Supersuositun Smart Shaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Kauniit värivaihtoehdot! Smart Shake valloitti alan myrskyn lailla lanseeratessaan ennennäkemättömät multishakerit hienolla designillaan ja äärimmäisellä toiminnallisuudellaan! Nyt tuotetta on jälleen kehitetty askelta pidemmälle ja tuloksena on Smart Shake Slim.
SmartShake Slim – Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Kauniit värivaihtoehdot!, Star Nutrition Hers SmartShake Slim – Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Limited edition: Star Nutrition Hers!, SmartShake Slim – Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Limited edition: Team Adela Garcia!, SmartShake Slim Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Kauniit värivaihtoehdot!, SmartShake Signature Supersuosittu SmartShake nyt upeassa Limited Editionissa! Valitse tiimisi: Team Phil Heath, Jay Cutler, Ronnie Coleman tai Adele Garcia!, Star Nutrition Hers SmartShake Slim Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Limited edition: Star Nutrition Hers!, Smart Shake Slim – Supersuositun Smart Shaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Kauniit värivaihtoehdot! Smart Shake valloitti alan myrskyn lailla lanseeratessaan ennennäkemättömät multishakerit hienolla designillaan ja äärimmäisellä toiminnallisuudellaan! Nyt tuotetta on jälleen kehitetty askelta pidemmälle ja tuloksena on Smart Shake Slim. Hieman kapeampi, hieman pienempi, mutta yhtä huolellisesti suunniteltu ja käytännöllinen kuin aina! Smart Shake Slim -shakeriin mahtuu 500 ml nestettä kannen kiinni ollessa. Shakerissä on lisäksi kiinnitettävä ekstralokero, johon mahtuu 1 dl lisäravinteita. Ekstrapaksut kierteet kannessa helpottavat sen kiinnittämistä Kartiomainen verkko estää paakkujen muodostumisen Myrkytön muovi, BPA- ja DEHP-vapaa Kestää pakastimen, konepesun ja mikroaaltouunissa lämmityksen. (Kestää kuumia nesteitä jopa 120 °C asti) Kierrätyskelpoinen Patentoitu muotoilu Kehitetty ja muotoiltu Ruotsissa, Smart Shake Slim - Supersuccén Smart Shake, nu i ännu mer slimmad och behändig version! Snygg, praktisk och smart! Vähemmän...
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smartshake Slim 500ml sheikkeriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
7,90 € | 12,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smartshake Slim 500 ml Gunsmoke BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 9,90 € | 15,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smartshake Slim 500 ml PinkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 9,90 € | 15,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smartshake Slim 500 ml WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 9,90 € | 15,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smartshake Slim 500 ml BlueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | n/a | 9,90 € | 15,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Smartshake Slim, shaker 500 ml
Ilmoita virheellisestä tiedostaSmartShake Slim – Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Kauniit värivaihtoehdot!, Star Nutrition Hers SmartShake Slim – Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Limited edition: Star Nutrition Hers!, SmartShake Slim – Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Limited edition: Team Adela Garcia!, SmartShake Slim Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Kauniit värivaihtoehdot!, SmartShake Signature Supersuosittu SmartShake nyt upeassa Limited Editionissa! Valitse tiimisi: Team Phil Heath, Jay Cutler, Ronnie Coleman tai Adele Garcia!, Star Nutrition Hers SmartShake Slim Supersuositun SmartShaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Limited edition: Star Nutrition Hers!, Smart Shake Slim – Supersuositun Smart Shaken uusi, entistä hoikempi ja kätevämpi versio! Kauniit värivaihtoehdot! Smart Shake valloitti alan myrskyn lailla lanseeratessaan ennennäkemättömät multishakerit hienolla designillaan ja äärimmäisellä toiminnallisuudellaan! Nyt tuotetta on jälleen kehitetty askelta pidemmälle ja tuloksena on Smart Shake Slim. Hieman kapeampi, hieman pienempi, mutta yhtä huolellisesti suunniteltu ja käytännöllinen kuin aina! Smart Shake Slim -shakeriin mahtuu 500 ml nestettä kannen kiinni ollessa. Shakerissä on lisäksi kiinnitettävä ekstralokero, johon mahtuu 1 dl lisäravinteita. Ekstrapaksut kierteet kannessa helpottavat sen kiinnittämistä Kartiomainen verkko estää paakkujen muodostumisen Myrkytön muovi, BPA- ja DEHP-vapaa Kestää pakastimen, konepesun ja mikroaaltouunissa lämmityksen. (Kestää kuumia nesteitä jopa 120 °C asti) Kierrätyskelpoinen Patentoitu muotoilu Kehitetty ja muotoiltu Ruotsissa, Smart Shake Slim - Supersuccén Smart Shake, nu i ännu mer slimmad och behändig version! Snygg, praktisk och smart!
EAN-koodi | 2200036751879, 2200036751886, 2200035672496, 2200035672472, 2200035672458, 2200036751893, 2200035672465, 2200036751909, 2200035672489 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.