D-Link DWA-121 WL N150 Pico, langaton USB-sovitin
D-Link DWA-121 WL N150 Pico, langaton USB-sovitin osastosta Muut WLAN-tuotteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 7,46 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-Link DWA-121 WL N150 Pico USB -sovitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 7,46 € | 13,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DWA-121 -WiFi-adapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 8,95 € | 13,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DWA-121 -WiFi-adapteriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 8,99 € | 13,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-link Dwa-121 Pico Usb AdapterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 9,30 € | 15,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
D-LINK Wireless N 150 Micro USB AdapterNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 13,90 € | 18,80 € | Katso tuotetta ▸ |
7,46 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 13,45 €
8,95 €
8,99 €
9,30 €
13,90 €
D-Link DWA-121 WL N150 Pico, langaton USB-sovitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-Link, All Ride |
Mitat | |
Korkeus | 6,1 mm |
Leveys | 14,3 mm |
Pituus | 18,6 mm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dlink.com/fi/fi/home-solutions/connect/adapters/dwa-121-wireless-n-150-pico-usb-adapter |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
Salaus | |
MAC (Media Access Control) | On |
WEP 128-bit | On |
WEP 64-bit | On |
WPA | On |
WPA2 | On |
EAN-koodi | 0790069347481 |
Hintakehitys
Korkein hinta
13,90 €
Keskihinta
9,72 €
Alin hinta
7,46 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.