Fujitsu KB410, näppäimistö
Fujitsu KB410, näppäimistö osastosta Näppäimistöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 30,28 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fujitsu KB410 - näppäimistö - amerikkalainen englanti / latvia - Näppäimistö - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 30,28 € | 36,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujitsu KB410 - Näppäimistö - Belgium - Musta - Näppäimistö - Belgialainen - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 43,17 € | 49,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujitsu KB410Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 52,40 € | 59,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujitsu KB410 - Näppäimistö - Suomalainen - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 56,40 € | 63,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujitsu KB410 - NäppäimistöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 180 päivää | 74,02 € | 81,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fujitsu Kb410Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 79,98 € | 85,97 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,27 €
30,28 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,16 €
43,17 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,39 €
52,40 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,39 €
56,40 €
Toimitusaika 180 päivää
Hinta toimituskuluineen 81,01 €
74,02 €
79,98 €
Fujitsu KB410, näppäimistö
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4051554393281, 4051554393304, 4051554393274, 4051554392994, 4053026437189, 4053026437158, 4051554460433, 5706998781802, 4053026434850, 4053026437141, 5712505904374, 4053026435604, 4053026436472 |
Valmistaja | Fujitsu |
Yhteys | Langallinen |
Takuu | 24kk |
Liitäntä | USB |
Ominaisuudet | Säädettävä kallistuskulma |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows XP | On |
Windows 8 | On |
Windows 8.1 | On |
Mitat | |
Leveys | 452 mm |
Korkeus | 24 mm |
Syvyys | 158 mm |
Paino | 553 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.fujitsu.com/fi/products/computing/peripheral/accessories/input-devices/keyboards/keyboard-kb410-usb.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,98 €
Keskihinta
56,04 €
Alin hinta
30,28 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.