Trust GXT 865 Asta, pelinäppäimistö
Trust GXT 865 Asta, pelinäppäimistö osastosta Näppäimistöt nyt edullisimmin kaupasta Maxgaming.fi hintaan 44,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Trust GXT 865 Asta Mekaaninen NäppäimistöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 44,90 € | 52,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust GXT 865 Asta mekaaninen pelinäppäimistöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 54,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust GXT 865 Asta Mekaaninen NäppäimistöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 kpl varastossa | 50,99 € | 55,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust: GXT 865 Asta - mekaaninen näppäimistö PCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 57,90 € | 62,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
44,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 54,70 €
49,90 €
Toimitusaika 5 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 55,98 €
50,99 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 62,80 €
57,90 €
Trust GXT 865 Asta, pelinäppäimistö
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8713439232028, 8713439226300 |
Valmistaja | Trust |
Multimedianäppäimet | On |
Liitäntä | USB |
Ominaisuudet | Mekaaninen |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Mitat | |
Leveys | 444 mm |
Korkeus | 41 mm |
Syvyys | 133 mm |
Paino | 1 152 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.trust.com/en/product/22630-gxt-865-asta-mechanical-keyboard |
Hintakehitys
Korkein hinta
57,90 €
Keskihinta
50,92 €
Alin hinta
44,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.