ASUS GeForce GT 1030 Silent 2 GB, PCI-E, näytönohjain
ASUS GeForce GT 1030 Silent 2 GB, PCI-E, näytönohjain osastosta Näytönohjaimet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 93,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Asus GeForce GT 1030 -näytönohjain, 2GB GDDR5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 93,90 € | 93,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus GeForce GT 1030 -näytönohjain, 2GB GDDR5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 97,90 € | 97,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus GeForce GT 1030 GT1030-SL-2G-BRK 2048 Mt -näytönohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 96,99 € | 101,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus GeForce GT 1030 2 Gt -näytönohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 98,90 € | 103,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Geforce Gt 1030 2gbNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 99,82 € | 105,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Asus GeForce GT 1030 2GB low profile näytönohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
119,00 € | 123,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus gt1030-2g-brk geforce gt 1030 2gb gddr5 brk low profile 64bit 1x hdmi 1xdpNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 135,99 € | 140,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 93,90 €
93,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 97,90 €
97,90 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 101,89 €
96,99 €
98,90 €
99,82 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 123,80 €
119,00 €
Toimitusaika 2 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 140,98 €
135,99 €
ASUS GeForce GT 1030 Silent 2 GB, PCI-E, näytönohjain
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | ASUS |
Muisti | |
Laajennettavissa | 2048 Mt |
Kapasiteetti | 2 048 Mt |
Tyyppi | GDDR5 |
Väylänopeus | 64 Bittiä |
Grafiikkaprosessori | |
Anisotrooppinen suodatus | 16X |
Anti-aliasing | 16X |
Mallimerkintä | GP108-300 |
Muistien siirtokyky | 48 Gt/s |
OpenGL-rajapinta | 4.5 |
Stream Processor | 384 kpl |
Tyyppi | GeForce GT 1030 |
OpenCL | 1.2 |
Piirin valmistustekniikka | 14 nm |
Täyttönopeus (Fill rate) | 29,4 |
Jäähdytys | |
Lisätieto | Vaatii kaksi vapaata korttipaikkaa |
Passiivi | On |
Väylä | |
Nopeus | 4X |
Tuki versiolle | 3.0 |
PCI-E | On |
Liitännät | |
HDCP-yhteensopiva | On |
HDMI-portti | On |
DVI-D | On |
Mitat | |
Korkeus | 69 mm |
Leveys | 173 mm |
Syvyys | 40 mm |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows Vista 64-bit | On |
Windows XP x64 | On |
Windows 7 | On |
Windows XP | On |
Windows Vista | On |
Windows 7 x64 | On |
Windows 8 | On |
Windows 8.1 | On |
Windows 10 | On |
DirectX | v. 12.0 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/fi/Graphics-Cards/GT1030-SL-2G-BRK/ |
EAN-koodi | 4718017014595 |
Hintakehitys
Korkein hinta
135,99 €
Keskihinta
106,07 €
Alin hinta
93,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.