AOC Q27P2Q (27"), näyttö
AOC Q27P2Q (27"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 188,35 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AOC Q27P2Q 27inch monitorNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 188,35 € | 193,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AOC 27"" 27P2Q, Full HD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 189,90 € | 194,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AOC 27"" Q27P2Q, QHD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 219,90 € | 224,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
27" AOC 27 tuuman P2Q-näyttö, jossa on 75 hertsin virkistystaajuus - 4 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 194,80 € | 194,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
27" AOC Q27P2Q - 2560x1440 - 75Hz - IPS - USB HUBQ27P2Q - 2560x1440 - 75 Hz - IPS-näyttöpaneeli- USB-hubi - 4 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 222,34 € | 222,34 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AOC Q27P2Q 27"" näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 267,00 € | 271,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 193,25 €
188,35 €
189,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 224,80 €
219,90 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,80 €
194,80 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 222,34 €
222,34 €
267,00 €
AOC Q27P2Q (27"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 68,6 cm, 1000:1, 16:9, 300 cd/m2, 4 ms, 178 astetta, 178 astetta, 16 700 000 väriä |
Koko | 27 tuumaa |
Halkaisija | 68,6 cm |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Vasteaika | 4 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Valmistaja | AOC |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 2 W |
Kuva-ala | |
Leveys | 596,736 mm |
Korkeus | 335,664 mm |
Mitat | |
Leveys | 613,6 mm |
Korkeus | 544,5 mm |
Syvyys | 200,1 mm |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Liitännät | |
D-Sub | On |
Kuulokeliitäntä | On |
HDMI-portti | On |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 50 Hz |
Maksimi | 76 Hz |
Vaaka | |
Minimi | 30 KHz |
Maksimi | 80 KHz |
Virrankäyttö (normaalitila) | 28 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
EAN-koodi | 4038986187961, 4038986187329 |
Hintakehitys
Korkein hinta
267,00 €
Keskihinta
213,72 €
Alin hinta
188,35 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.