ASUS TUF Gaming VG279QM (27") 280Hz, näyttö
ASUS TUF Gaming VG279QM (27") 280Hz, näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 322,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Asus 27"" TUF Gaming VG279QM Full HD, IPS -pelinäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 322,90 € | 327,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus 27"" TUF Gaming VG279QM, Full HD, IPS -pelinäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 429,00 € | 433,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
27" ASUS TUF VG279QM - 1920x1080 (FHD) - 280Hz - Fast IPS - Speakers - 1 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 343,00 € | 343,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus TUF VG279QM 27" -pelinäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 30 päivää | 359,99 € | 364,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus VG279QM 27"" pelinäyttö (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 398,00 € | 402,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 327,80 €
322,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 433,90 €
429,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 343,00 €
343,00 €
359,99 €
398,00 €
ASUS TUF Gaming VG279QM (27") 280Hz, näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 400 cd/m2, 68,6 cm, 1 ms, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta, 16:9, 100000000:1 |
Koko | 27 tuumaa |
Kirkkaus | 400 cd/m2 |
Halkaisija | 68,6 cm |
Vasteaika | 1 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Dynaaminen kontrastisuhde | 100000000:1 |
Valmistaja | Asus |
Resoluutio | |
Kuvasuhde | 16:9 |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 2 W |
Kuva-ala | |
Leveys | 597,6 mm |
Korkeus | 336,15 mm |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 619,4 mm |
Korkeus | 362,65 mm |
Syvyys | 50,58 mm |
Paino | 5,6 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 619,4 mm |
Korkeus | 506,73 mm |
Syvyys | 211,37 mm |
Paino | 8,2 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Liitännät | |
DVI-D | On |
HDMI-portti | On |
Kuulokeliitäntä | On |
DisplayPort | On |
Virrankäyttö (normaalitila) | 26 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/Monitors/TUF-GAMING-VG279QM/specifications/ |
EAN-koodi | 4718017505918, 0192876505915 |
Hintakehitys
Korkein hinta
429,00 €
Keskihinta
370,58 €
Alin hinta
322,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.