BenQ SW321C (31,5"), näyttö
BenQ SW321C (31,5"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 1 790 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BenQ SW321CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 1 790 € | 1 794 € | Katso tuotetta ▸ | ||
32" BenQ PhotoVue SW321C - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 1 875 € | 1 875 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BenQ 32"" PhotoVue SW321C, 4K UHD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 2 146 € | 2 151 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Benq Photovue Sw321c 32"" 3840 X 2160 16:9 Ips 60hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 2 270 € | 2 349 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
BenQ SW321C 32" -4K -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 27 päivää | 2 292 € | 2 299 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BENQ SW321C 32"" 4K UHD IPS HAS HDMI/DP USB-C PD60W CALIBRATION (9H.LJ1LB.QBE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 2 537 € | 2 542 € | Katso tuotetta ▸ |
1 790 €
1 875 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 151 €
2 146 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 349 €
2 270 €
2 292 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 542 €
2 537 €
BenQ SW321C (31,5"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 31,5 tuumaa, 1000:1, 300 cd/m2, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta |
Koko | 31,5 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Vasteaika | 5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Valmistaja | Benq |
Resoluutio | |
Kuvasuhde | 16:9 |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Kuva-ala | |
Leveys | 596,7 mm |
Korkeus | 335,6 mm |
Mitat | |
Leveys | 613,8 mm |
Korkeus | 368,9 mm |
Syvyys | 62,65 mm |
Paino | 9,5 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 24 Hz |
Maksimi | 76 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 140 KHz |
Minimi | 27 KHz |
Virrankäyttö (normaalitila) | 36,1 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
EAN-koodi | 4718755079399 |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 537 €
Keskihinta
2 152 €
Alin hinta
1 790 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.