Dell S2721HN (27"), näyttö
Dell S2721HN (27"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 143,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
27" Dell S2721HN - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPSS2721HN - 1920x1080 (FHD) - 75 Hz - IPS - 4 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 143,90 € | 143,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dell 27"" S2721HN, Full HD, IPS -näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 149,90 € | 154,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dell S2721hn 27"" 1920 X 1080 16:9 Ips 75hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 159,00 € | 164,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 143,90 €
143,90 €
149,90 €
159,00 €
Dell S2721HN (27"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | |
Näyttö | |
Koko | 27 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Halkaisija | 68,6 cm |
Vasteaika | 4 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | 178 astetta, 178 astetta |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Dynaaminen kontrastisuhde | 8000000:1 |
Valmistaja | DELL |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kuva-ala | |
Leveys | 597,89 mm |
Korkeus | 336,31 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 609,9 mm |
Korkeus | 363,6 mm |
Syvyys | 186,8 mm |
Paino | 4,3 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 3 W |
Liitännät | HDMI-portti |
Virrankäyttö (normaalitila) | 29 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dell.com/fi/p/dell-s2721hn-monitor/pd?ref=PD_Family |
EAN-koodi | 5397184409374, 5704174254058, 2000001160275, 5397184567883, 0884116417118 |
Hintakehitys
Korkein hinta
159,00 €
Keskihinta
150,93 €
Alin hinta
143,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.