- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Näytöt
- ›Eizo ColorEdge CS2740-BK (27"), näyttö
Eizo ColorEdge CS2740-BK (27"), näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
EIZO CH2700 - monitor screen visor - 27" - Näyttö
24" EIZO FlexScan EV2451-WT - 5 ms - Näyttö
Eizo DuraVision FDF2382WT-A (23"), näyttö
EIZO CH7 - monitor screen visor - Näyttö
EIZO 32" Näyttö FlexScan EV3240X - with FlexStand - LED monitor - 4K - 32" - Black - 5 ms
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
EIZO CH2700 - monitor screen visor - 27" - Näyttö
-
24" EIZO FlexScan EV2451-WT - 5 ms - Näyttö
-
Eizo DuraVision FDF2382WT-A (23"), näyttö
-
EIZO CH7 - monitor screen visor - Näyttö
-
EIZO 32" Näyttö FlexScan EV3240X - with FlexStand - LED monitor - 4K - 32" - Black - 5 ms
-
EIZO 32" Näyttö FlexScan EV3240X - with FlexStand - LED monitor - 4K - 32" - White - 5 ms
-
EIZO 27" Näyttö FlexScan EV2740X - with FlexStand - LED monitor - 4K - 27" - musta - 5 ms
-
EIZO 27" Näyttö FlexScan EV2740X - with FlexStand - LED monitor - 4K - 27" - Valkoinen - 5 ms
-
21" EIZO FlexScan S2134 - LED monitor - 21.3" - 6 ms - Näyttö
-
Eizo FlexScan EV2760EN (27"), näyttö
-
27" EIZO FlexScan EV2760-FWT - without stand - LED monitor - 27" - 5 ms - Näyttö
-
24" EIZO FlexScan EV2485-FBK - without stand - LED monitor - 24" - 5 ms - Näyttö
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 189 €
AOC 27G2SPU/BK (27"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 185 €
HP E24i (24"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
-
alk. 1220 €
Dell UltraSharp U3824DW (37,5"), näyttö
-
alk. 1450 €
Dell 49" Näyttö UltraSharp U4924DW - musta - 5 ms
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 191 €
AOC C27G2AE/BK (27") 165Hz, näyttö
-
alk. 778 €
Samsung C27G75T (27"), näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 450 €
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 624 €
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 451 €
ASRock Radeon RX 7700 XT Challenger OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 451 €
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 893 €
Sapphire Radeon RX 6800 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 970 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER BTF TUF Gaming White OC Edition 16 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 280 €
Sparkle Arc A750 Titan OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 990 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 630 €
GIGABYTE Radeon RX 7900 GRE GAMING OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 625 €
Sapphire Radeon RX 7900 GRE Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 685 €
XFX Radeon RX 7900 GRE MERC 310 - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 750 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER GAMING OC - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
Eizo ColorEdge CS2740-BK (27"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 68 cm, 350 cd/m2, 1000:1, 10 ms, 178 astetta, 178 astetta |
Koko | 27 tuumaa |
Halkaisija | 68 cm |
Kirkkaus | 350 cd/m2 |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Vasteaika | 10 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Valmistaja | Eizo |
Resoluutio | |
Kuvasuhde | 16:9 |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Kuva-ala | |
Leveys | 597 mm |
Korkeus | 336 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 638 mm |
Korkeus | 559 mm |
Syvyys | 245 mm |
Paino | 8,9 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Takuu | 60 kk |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
EAN-koodi | 0690592048650, 4995047055624 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/eizo-coloredge-cs2740-bk-27-naytto/8997139
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.