Philips 346B1C (34"), näyttö
Philips 346B1C (34"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 461,28 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips B-line 346b1c Curved 34"" 3440 X 1440 21:9 Va 100hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 461,28 € | 461,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
34" Philips B-linja 346B1C UWQHD 100Hz USB 90W Hub LAN-kaiuttimilla. - 5 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 461,28 € | 461,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips 34"" B-Line 346B1C, UWQHD, USB-C, VA -kaareva näyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 479,90 € | 484,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS 346B1C/00 34inch Curved USB-CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 490 € | 495 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
PHILIPS B-LINE 346B1C 34" UWQHD NÄYTTÖNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 676 € | 681 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips B-Line 346B1C/00 34"" kaareva näyttö (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 799 € | 804 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 461,28 €
461,28 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 461,28 €
461,28 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 484,80 €
479,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 495 €
490 €
676 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 804 €
799 €
Philips 346B1C (34"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 34 tuumaa, 86,36 cm, 21:9, 300 cd/m2, 3000:1, 80000000:1, 5 ms, 178 astetta, 178 astetta |
Koko | 34 tuumaa |
Halkaisija | 86,36 cm |
Kuvasuhde | 21:9 |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
Kontrastisuhde | 3000:1 |
Dynaaminen kontrastisuhde | 80000000:1 |
Vasteaika | 5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 5 W |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 440 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 807 mm |
Korkeus | 367 mm |
Syvyys | 110 mm |
Paino | 7,62 kg |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 807 mm |
Korkeus | 601 mm |
Syvyys | 250 mm |
Paino | 11,32 kg |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 48 Hz |
Maksimi | 100 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 160 KHz |
Minimi | 30 KHz |
Virrankäyttö (normaalitila) | 34 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Valmistaja | Philips |
Muotoilu | Kaareva |
Valmistajan tuotesivu | https://www.philips.fi/c-p/346B1C_01/kaartuva-ultrawide-lcd-naeyttoe-jossa-on-usb-c |
EAN-koodi | 8712581760816 |
Hintakehitys
Korkein hinta
799 €
Keskihinta
561 €
Alin hinta
461,28 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.