Samsung VH55R-R (55"), näyttö
Samsung VH55R-R (55"), näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 3 758 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung Vh55r-r 24/7 55"" 700cd/m² 1080 P 16:9Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 3 758 € | 3 758 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung VH55R-R 55" -videoseinänäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 3 769 € | 3 776 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SAMSUNG 55"" VH55R-R FHD 700 NITS 24/7 VIDEOWALL 0.88MM BEZEL (LH55VHRRBGBXEN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 3 773 € | 3 778 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 3 758 €
3 758 €
3 769 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 3 778 €
3 773 €
Samsung VH55R-R (55"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 55 tuumaa, 700 cd/m2, 8 ms, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta, 16:9 |
Koko | 55 tuumaa |
Kirkkaus | 700 cd/m2 |
Vasteaika | 8 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Valmistaja | Samsung |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Liitännät | |
RS232C | On |
HDMI-portti | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
EAN-koodi | 8806090116056 |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 773 €
Keskihinta
3 766 €
Alin hinta
3 758 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.