Luigi's Mansion 2: Dark Moon, Nintendo 3DS -peli
Marion velipojan kummitusjahti saa jatkoa Luigi's Mansion 2: Dark Moon -pelissä Nintendo 3DS:lle. Viiteen eri kartanoon sijoittuva Luigi's Mansion 2: Dark Moon marssittaa Luigin jälleen suorittamaan tehtäviä ja metsästämään kummituksia enemmän tai vähemmän rohkein mielin. Huumorin sävyttämä Luigi's Mansion 2: Dark Moon tarjoaa yksinpelikampanjan lisäksi pari hauskaa moninpelitilaa, joissa voit pelata jopa neljän hengen porukalla lähiverkossa tai internetin välityksellä.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Luigi's Mansion 2 - Selects - Nintendo 3DS - ToimintaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 20,38 € | 26,37 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Luigi's Mansion 2 (Selects) (3DS)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 22,00 € | 25,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Luigis Mansion 2 3DSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 22,95 € | 22,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Luigi's Mansion 2 (3DS) 3DSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 24,90 € | 27,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Luigis Mansion 2 Dark Moon 3DS (Käytetty)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 kpl varastossa | 25,99 € | 25,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Luigis Mansion 2 - Dark Moon Nintendo Selects 3DSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 kpl varastossa | 27,99 € | 27,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Luigi's Mansion 2 (Select) /Nintendo 3DSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 26,95 € | 30,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Luigi's Mansion 2: Dark Moon, Nintendo 3DS -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaMarion velipojan kummitusjahti saa jatkoa Luigi's Mansion 2: Dark Moon -pelissä Nintendo 3DS:lle. Viiteen eri kartanoon sijoittuva Luigi's Mansion 2: Dark Moon marssittaa Luigin jälleen suorittamaan tehtäviä ja metsästämään kummituksia enemmän tai vähemmän rohkein mielin. Huumorin sävyttämä Luigi's Mansion 2: Dark Moon tarjoaa yksinpelikampanjan lisäksi pari hauskaa moninpelitilaa, joissa voit pelata jopa neljän hengen porukalla lähiverkossa tai internetin välityksellä.
Kategoria | |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
Valmistusvuosi | 2 011 |
Valmistaja | Nintendo, Square Enix |
EAN-koodi | 0045496523329, 0045496523336, 0045496523312, 0045496425234, 0045496476687 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.