Collection of Mana, Nintendo Switch -peli
Collection of Mana on ehta nostalgiatrippi japanilaisen 90-luvun roolipelisarjan pariin ja tuo Mana-trilogian alkuperäisversiot Nintedo Switchille. Collection of Mana sisältää pelit Final Fantasy Adventure/Mystic Quest, Secret of Mana sekä aiemmin vain Japanissa levitetty Trials of Mana. Klassikkoseikkailuissa pääset suojelemaan Mana-puuta pimeän ruhtinaan juonilta sekä selvittämään Manan maailman kahdeksan mysteeriä. Collection of Mana -kokoelmassa on pikatallennustoiminto sekä tuttuja sävelmiä vuosikymmenten takaa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Collection of Mana /Nintendo SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 25,50 € | 29,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Collection of Mana - Nintendo Switch - RPGNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 25,52 € | 31,51 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Collection of Mana SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 31,99 € | 31,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Collection of Mana NSWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 34,00 € | 36,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Collection of Mana SwitchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 34,95 € | 34,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Collection of Mana, Nintendo Switch -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaCollection of Mana on ehta nostalgiatrippi japanilaisen 90-luvun roolipelisarjan pariin ja tuo Mana-trilogian alkuperäisversiot Nintedo Switchille. Collection of Mana sisältää pelit Final Fantasy Adventure/Mystic Quest, Secret of Mana sekä aiemmin vain Japanissa levitetty Trials of Mana. Klassikkoseikkailuissa pääset suojelemaan Mana-puuta pimeän ruhtinaan juonilta sekä selvittämään Manan maailman kahdeksan mysteeriä. Collection of Mana -kokoelmassa on pikatallennustoiminto sekä tuttuja sävelmiä vuosikymmenten takaa.
Kategoria | |
Roolipeli | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
Valmistaja | Square Enix, Nintendo, Diverse |
Ikäraja | 7 |
Valmistajan tuotesivu | https://store.eu.square-enix-games.com/en_EU/product/564541/collection-of-mana-nintendo-switch |
Valmistusvuosi | 2 019 |
EAN-koodi | 5021290085367, 5021290085381 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.