Nikon AF-P Nikkor 70-300mm f/4.5-6.3G ED VR, objektiivi
Nikon AF-P Nikkor 70-300mm f/4.5-6.3G ED VR, objektiivi osastosta Objektiivit nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 639 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nikon AF-P Nikkor 70-300mm f/4,5-5,6E ED VRNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 639 € | 643 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon Af-p Nikkor 70-300mm F/4.5-5.6e Ed Vr Nikon FNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 639 € | 639 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon AF-P 70-300 mm f/4,5-5,6E ED VRNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 695 € | 695 € | Katso tuotetta ▸ |
639 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 639 €
639 €
695 €
Nikon AF-P Nikkor 70-300mm f/4.5-6.3G ED VR, objektiivi
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nikon |
Aukko | f/4.5-6.3 |
Linssin polttoväli | 70-300mm |
Mitat | |
Halkaisija | 72 mm |
Paino | 415 g |
Pituus | 125 mm |
Rakenne | 14 elementtiä 10 ryhmässä |
Himmenninlevyjä | 7 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.nikon.fi/fi_FI/product/nikkor-lenses/auto-focus-lenses/dx/zoom/af-p-dx-nikkor-70-300mm-f-4-5-6-3g-ed-vr |
Suodinkierteet | 58 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
695 €
Keskihinta
658 €
Alin hinta
639 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.