F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 10 laitetta), tietoturvaohjelmisto
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 10 laitetta), tietoturvaohjelmisto osastosta Ohjelmistot nyt edullisimmin kaupasta Ohjelmistolisenssit hintaan 169,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
F-Secure Total Tietoturva ja VPN, 10 laitetta / 24 kk - sähköinen lisenssiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,90 € | 169,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
F-SECURE TOTAL (2 YEAR 10 DEVICES), E-KEY (FCFTBR2N010E2)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 173,35 € | 178,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
F-Secure TOTAL 24 kk / 10 laitetta -tietoturvaohjelmisto, ESD - sähköinen lisenssiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 179,90 € | 179,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
F-Secure YhteensäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 182,94 € | 182,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 169,90 €
169,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 178,25 €
173,35 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 179,90 €
179,90 €
182,94 €
F-Secure Total Security And Privacy (2 vuotta 10 laitetta), tietoturvaohjelmisto
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6430052575234 |
Valmistaja | F-Secure |
Kieli | |
Suomi | On |
Englanti | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.f-secure.com/fi_FI/web/home_fi/total |
Käyttäjien lukumäärä | 10 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 x64 | On |
Windows 7 | On |
OS X 10.10 Yosemite | On |
OS X 10.11 El Capitan | On |
Käyttöjärjestelmä | OS X 10.9 Mavericks, macOS 10.12 Sierra, iOS 8 ja uudemmat, Android 4.1 ja uudemmat |
Windows 10 (x64) 64-bit | On |
Windows 10 (x86) 32-bit | On |
Windows 8 (x64) 64-bit | On |
Windows 8 (x86) 32-bit | On |
Lisenssin kesto (vuotta) | 2 |
Hintakehitys
Korkein hinta
182,94 €
Keskihinta
176,52 €
Alin hinta
169,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.