Nilfisk Core 125-5 Car Wash (128471253), painepesuri
Nilfisk Core 125-5 Car Wash (128471253), painepesuri osastosta Painepesurit nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 152,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nilfisk CORE 125-5 CAR WASH EU KorkeapainepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 152,00 € | 153,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Painepesuri Core 125-5 AutopesuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 155,21 € | 155,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Core 125 Car wash -painepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 156,90 € | 161,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Core 125-5 Car Wash painepesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,99 €
152,00 €
155,21 €
156,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 193,90 €
189,00 €
Nilfisk Core 125-5 Car Wash (128471253), painepesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nilfisk |
Johto | 5 m |
Mitat | 6,4 |
Moottorin teho | 1,4 kW |
Maksimi paine | 125 bar |
Virtausmäärä | 438 L/h |
EAN-koodi | 5715492223619 |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,00 €
Keskihinta
163,28 €
Alin hinta
152,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.