Rexel Momentum X415 P4 -paperintuhooja
Rexel Momentum X415 P4 -paperintuhooja osastosta Paperisilppurit nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 328,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Rexel Momentum X415 -paperisilppuri, P4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 328,99 € | 333,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rexel Momentum X415 P4 paperintuhoojaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 333,89 € | 333,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rexel Momentum X415 paperisilppuri (ristiinleikkaava)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 481,00 € | 485,90 € | Katso tuotetta ▸ |
328,99 €
333,89 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 485,90 €
481,00 €
Rexel Momentum X415 P4 -paperintuhooja
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5028252523486 |
Valmistaja | Rexel |
Hintakehitys
Korkein hinta
481,00 €
Keskihinta
381,29 €
Alin hinta
328,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.