Bosch AdvancedVac 18V-8 (06033E1000) 18V, märkä-/kuivaimuri (ilman akkua ja laturia)
Bosch AdvancedVac 18V-8 (06033E1000) 18V, märkä-/kuivaimuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 92,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch AdvancedVac 18V-8 pölynimuri 06033E1000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 92,50 € | 102,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimuri Bosch Advanced Vac 18V-8; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 106,00 € | 106,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Pölynimuri AdvancedVac 18V-8 Märkä- ja kuivaimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 115,98 € | 115,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch - Advanced Vac 18V-8 (No battery)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 120,50 € | 120,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch AdvancedVac 18V-8 Kuiva- / märkäimuri, akkukäyttöinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 129,00 € | 129,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 102,40 €
92,50 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 106,00 €
106,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 115,98 €
115,98 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 120,50 €
120,50 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 129,00 €
129,00 €
Bosch AdvancedVac 18V-8 (06033E1000) 18V, märkä-/kuivaimuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Mitat | 3,8 |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 8 l |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-diy.com/de/de/p/advancedvac-18v-8-06033e1000-v53299 |
EAN-koodi | 4059952570396 |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,00 €
Keskihinta
112,80 €
Alin hinta
92,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.