Nilfisk VP930, pölynimuri
Nilfisk VP930, pölynimuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 19,64 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nilfisk DUST BAG 5-PCSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 19,64 € | 26,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk VP930 Pölypussit VP930, 5 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 23,70 € | 25,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk VP930 ECO HEPA EU Pölynimuri 400 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 609 € | 611 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk pölynimuri VP930CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 349,00 € | 353,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nilfisk Vp930 PölynimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
349,00 € | 358,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
19,64 €
23,70 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 611 €
609 €
349,00 €
Nilfisk VP930, pölynimuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5711145369246, 7319519404630 |
Valmistaja | Nilfisk |
Rakosuulake | On |
Tyyppi | Pölynimuri |
Hintakehitys
Korkein hinta
609 €
Keskihinta
270,05 €
Alin hinta
19,64 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.