Bosch GBH 18V-26 Professional (0611909001) 18V 2x6,0Ah L-BOXX, akkuporavasara
Bosch GBH 18V-26 Professional (0611909001) 18V 2x6,0Ah L-BOXX, akkuporavasara osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 233,92 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GBH 18V-26 poravasara 0611909000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 233,92 € | 243,82 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBH 18V-26Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 299,10 € | 299,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBH 18V-26Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 322,97 € | 322,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poravasara Bosch GBH 18V-26; 2,6 J; SDS-plus; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 301,00 € | 301,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBH 18V-26 Professional - akkuporavasara, sds plus -kiinnitysNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 328,90 € | 333,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch GBH 18V-26 Poravasara ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 355,80 € | 357,79 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 243,82 €
233,92 €
299,10 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 322,97 €
322,97 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 301,00 €
301,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 333,80 €
328,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 357,79 €
355,80 €
Bosch GBH 18V-26 Professional (0611909001) 18V 2x6,0Ah L-BOXX, akkuporavasara
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140807883 |
Valmistaja | Bosch |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | 2,08 |
Nopeus | 890 rpm |
Työvalo | On |
Iskuluku | 4 350 min-1 |
Iskuvoima | 2,6 J |
Hintakehitys
Korkein hinta
355,80 €
Keskihinta
306,95 €
Alin hinta
233,92 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.