Bosch GBH 2-26 F Professional (06112A4000), SDS-plus poravasara
Bosch GBH 2-26 F Professional (06112A4000), SDS-plus poravasara osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 225,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GBH 2-26 FNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 225,80 € | 225,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBH 2-26 F Poravasara 830 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 225,80 € | 227,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GBH 2-26 F Professional - poravasara, sds plus -kiinnitysNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 237,90 € | 242,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poravasara Bosch GBH 2-26 F; 2,7 J; SDS pliusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 261,00 € | 261,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
225,80 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 242,80 €
237,90 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 261,00 €
261,00 €
Bosch GBH 2-26 F Professional (06112A4000), SDS-plus poravasara
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140859202 |
Valmistaja | Bosch |
Teho | 830 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/gbh-2-26-f-39699-ocs-p/ |
Mitat | |
Pituus | 407 mm |
Leveys | 83 mm |
Korkeus | 210 mm |
Paino | 2,9 kg |
Pikaistukka | On |
Nopeus | 900 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
Iskuluku | 4 000 min-1 |
Iskuvoima | 2,7 J |
Hintakehitys
Korkein hinta
261,00 €
Keskihinta
237,63 €
Alin hinta
225,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.