Bosch GDS 18V-1050 H Professional (06019J8500) 18V 3/4", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Bosch GDS 18V-1050 H Professional (06019J8500) 18V 3/4", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 241,94 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GDS 18V-1050 H iskuavain 06019J8500Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 241,94 € | 251,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Ei suomennettavissa, koska se on tuotteen nimi ja mallinumero.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 316,91 € | 316,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskumutterinväännin Bosch GDS 18V-1050 H BITURBO; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 337,00 € | 337,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GDS 18V-1050 H Mutterinväännin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 369,00 € | 370,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 251,84 €
241,94 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 316,91 €
316,91 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 337,00 €
337,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 370,99 €
369,00 €
Bosch GDS 18V-1050 H Professional (06019J8500) 18V 3/4", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-professional.com/fi/fi/products/gds-18v-1050-h-06019J8500 |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 222 mm |
Leveys | 86 mm |
Korkeus | 240 mm |
Paino | 2,9 kg |
Nopeus | 1 750 rpm |
Maksimi vääntö | 1 050 Nm |
Momentin säätö | On |
Säädettava kierrosluku | On |
Iskuluku | 2 600 min-1 |
EAN-koodi | 4059952564654 |
Hintakehitys
Korkein hinta
369,00 €
Keskihinta
316,21 €
Alin hinta
241,94 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.