Bosch PushDrive (06039C6000) 3,6V 1,5Ah USB, akkuruuvinväännin
Bosch PushDrive (06039C6000) 3,6V 1,5Ah USB, akkuruuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 64,51 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Työntöajon sarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 64,51 € | 71,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch PushDrive CORDLESS SCREWDRIVERNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 64,51 € | 71,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruuvinväännin Bosch PushDrive; 3,6 V; 1x1,5 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 65,00 € | 72,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkuruuvinv??nnin PushDrive, BoschNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 69,90 € | 74,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch - Cordless Screwdriver - PushDriveNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 71,50 € | 71,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch DIY Pushdrive Ruuvinväännin sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 71,80 € | 73,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch PushDrive 3,6V/1,5Ah akkuruuvinväänninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 79,99 € | 84,89 € | Katso tuotetta ▸ |
64,51 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,50 €
64,51 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 72,90 €
65,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,80 €
69,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,50 €
71,50 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 73,79 €
71,80 €
79,99 €
Bosch PushDrive (06039C6000) 3,6V 1,5Ah USB, akkuruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3165140953801, 4059952582894 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-do-it.com/fi/fi/harrastajat/tyoekalut/pushdrive-3165140953801-199830.jsp |
Akun jännite | 3,6 V |
Mitat | 0,28 |
Poraistukan koko | 5 mm |
Nopeus | 360 rpm |
Maksimi vääntö | 5 Nm |
Valmistaja | Diel |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,99 €
Keskihinta
69,60 €
Alin hinta
64,51 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.