DeWalt DCD791P2 18V 2x5,0Ah, pora/ruuvinväännin
DeWalt DCD791P2 18V 2x5,0Ah, pora/ruuvinväännin osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 228,80 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCD791P2-QW (2x5,0Ah) porakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 228,80 € | 238,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCD791P2 Porakone-ruuvinväännin 2 x 5,0 Ah:n akku ja laturiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 267,29 € | 269,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pora/ruuvinväännin DeWalt DCD791P2; 18 V; 2x5,0 Ah akkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 279,00 € | 279,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt XR DCD791P2 18V 5Ah akkuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 238,70 €
228,80 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 269,28 €
267,29 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 279,00 €
279,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 303,90 €
299,00 €
DeWalt DCD791P2 18V 2x5,0Ah, pora/ruuvinväännin
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
299,00 €
Keskihinta
268,52 €
Alin hinta
228,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.