Makita DHP453Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DHP453Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 65,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DHP453ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 24 päivää | 65,81 € | 72,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHP453 -akkuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 67,90 € | 72,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHP453Z iskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 69,46 € | 79,36 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskupora / ruuvinväännin Makita DHP453Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 104,60 € | 104,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
65,81 €
67,90 €
69,46 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 104,60 €
104,60 €
Makita DHP453Z 18V, akkuiskupora/-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
104,60 €
Keskihinta
76,94 €
Alin hinta
65,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.